O nas

Zakład Galanterii Skórzanej “Stefania” Sp. z o. o. Sp. K. to jeden z największych producentów galanterii skórzanej w Polsce. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1992 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, gdzie zatrudnionych jest ponad 100 pracowników.

Młoda, ambitna i wykwalifikowana kadra z doświadczonymi właścicielami na czele wie, jak działać w warunkach gospodarki rynkowej.

Dział produkcji posiada do dyspozycji nowoczesny park maszynowy pochodzenia włoskiego, za pomocą którego wytwarza ok. 8000 – 10 000 produktów miesięcznie. Sprzedaż wyrobów prowadzona jest poprzez różne kanały dystrybucyjne. Duża część produkcji wysyłana jest na export do takich krajów jak: Niemcy, Czechy, Węgry, Rosja, Ukraina, Rumunia czy nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie. W naszej ofercie można znaleźć ponad 1000 produktów, które mogą być wykonane z około 100 kolorów skór.

Nasze portfele, teczki, torebki, wizytowniki, etui, organizery oraz inne wyroby dopasowane są do trendów mody i wymogów klienta, a lista wyrobów nigdy nie jest zamknięta. Posiadamy na miejscu własne biuro projektowe, w którym nieustannie powstają nowe wzory produktów i w którym wykonujemy również modele na indywidualne zlecenie naszych klientów. Nie boimy się wyzwań, dla nas nie ma przeszkód, którym nie możemy sprostać. Dla naszych klientów łączymy tradycję z nowoczesnością, a w swoich działaniach kierujemy się zasadą: Klient musi być zawsze zadowolony!

Aktualności

W dniu 22-23 marca 2022 r. wzięliśmy udział w targach PROMO-SHOW PROFESSIONAL jako TOP dostawca artykułów promocyjnych. Spotkaliśmy się z przedstawicielami największych polskich jak i zagranicznych agencji reklamowych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.