B2B

Aby wyjść naprzeciw wszystkim klientom, proponujemy możliwość współpracy B2B. Dzięki  indywidualnemu podejściu i dużej elastyczności zawsze oferujemy korzystne warunki, ceny i terminy dostaw. Oferujemy także, na życzenie klienta, wysyłkę naszego katalogu, a nawet możliwość spotkania, prezentacji produktów i omówienia szczegółów dotyczących transakcji.

Dajemy duże możliwości personalizacji produktów, które z pewnością spełnią wymagania każdej marki, a nasze minimum produkcyjne to jedynie 10 sztuk z takiego samego rodzaju. To oznacza, że aby uruchomić proces produkcyjny danego gadżetu nie potrzebujesz zamawiać naprawdę dużych ilości i to jest to, co odróżnia nas od innych firm.

Oferujemy różnorodne opakowania, skóry oraz możliwości wykonywania tłoczeń, a do realizacji twojego pomysłu wystarczą 4 proste kroki.

O szczegóły zapytaj naszego handlowca!

Zapoznaj się z naszymi paletami skór oraz opakowaniami i przykładami tłoczeń:

Nasi konsultanci podpowiedzą jakie rozwiązania i kombinacje będą najbardziej korzystne zarówno pod względem użytkowania, jak i zakupu lub dalszej sprzedaży. Nasze doświadczenie w branży sięga już prawie 30 lat dlatego z pewnością jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.